Fórum leírásának a helye van itt.
 
Belépés
join us, if you dare, darling.
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Megosztás
 

 Canonok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Damci

Damci
Take care, cuz' I'm a(n)...
» hozzászólások : 5
» csatlakozott : 2014. Dec. 13.

Canonok Empty
TémanyitásTárgy: Canonok   Canonok EmptySzomb. Jan. 03, 2015 2:54 am

Bree Roberts
28
ember
Nikki Reed
Történetem:
Bree egy kiegyensúlyozott, intelligens nő, akinek élete fenekestül felfordult, mikor néhány hónappal ezelőtt autóbalesetet szenvedett. Kocsija elé ugrott egy őz, ő pedig ahelyett, hogy elütötte volna, félrerántotta a kormányt, így balesetet okozva. A másik autó vezetője nem élte túl, Bree-t pedig szörnyű bűntudat marcangolja, nem tud szabadulni az emlékektől. Elhatározta, hogy új életet kezd, a szeles városból, azaz Chicagóból New Orleansba költözik, és pszichológusként szeretne dolgozni. Felejteni akar, saját múltja és démonjai helyett másokéval törődni. Camille O'Connell társaságát hamar megleli, s miután megtudja, hogy ő is a szakmájában dolgozik, hamarosan apró tippeket, tanácsokat kér tőle, hogyan végezze jól a munkáját kezdőként.


Ansel Davey
28
vadász
Tyler Hoechlin
Történetem:
Régóta tud a természetfeletti világról, egészen azóta, hogy húgával végzett egy vérfarkas néhány évvel ezelőtt. Időközben megtanult mindent az emberfeletti lényekről és képességeikről, az egyik legjobb vadász vált belőle, bár elmondása szerint még van hova fejlődnie. Mindig azt tartja szem előtt, hogyan tudhat meg többet, hogyan válhat jobbá, s miként csaphat le a prédára a legkönnyebben. Mystic Falls sosem került le nála a térképről, hiszen tudja, ez a városka valamiért vonzza a természetfeletti erőket. Mióta az utazók varászlattal borították be a Virginiai kisvárost, más utakon járt,de mindig sejtette, hogy ez nem lesz így örökké. Így most, hogy az utazók varázslata eltűnt, visszatér, és próbál annyi természetfeletti lényt a pokolba taszítani, amennyit csak tud.


Kathleen 'Kate' Bell
22
vérfarkas
Taylor Swift
Történetem:
Angliából költöztek Virginiába, mikor Kate öt éves volt. A nehézkes akcentuson kívül nem sok maradt meg neki szülőhazájából, emiatt nem is vágyik vissza. Tizenhét éves korában aktiválta az öröklődő átkot, s azóta már igen jól kezeli másságát. Hogy a mélyről gyökerező dühöt kordában tudja tartani, szinte minden erejét a balettba fekteti amit hét éven keresztül unaloműzésből, mintsem kedvtelésből csinált. Miután gyökeresen megváltozott az élete, és szüksége volt valami energiaszívó időtöltésre, megkomolyodott, kialakult a tánc iránti szenvedély, ami azóta is hevesen tombol ereiben.


Christopher Jones
39
vámpír
Ian Bohen
Történetem:
Tökéletes élete volt. Feleség, családi ház a kertvárosban fehér kerítéssel, már a gyermeküket tervezték. Boldogok voltak egészen addig, míg tökéletes kártyaváruk össze nem dőlt, mikor felesége rákos lett. Mellette volt végig, reménykedett, bízott benne hogy minden helyrejön, hogy meggyógyul, de végül meghalt, benne pedig egy világ omlott össze. Elgondolkodott az öngyilkosságon, de büszkeségét mégsem tudta legyűrni, csak sodródott az árral, mígnem találkozott egy vámpírral, aki felajánlotta neki, hogy átváltoztatja. Ez négy évvel ezelőtt történt, azóta Chris megváltozott, rideggé, érzéketlenné vált, kerüli a szoros kötelékeket, és próbál mindenkit a lehető legtávolabb taszítani magától.


Shelby Tailor
19
vérfarkas
Zoey Deutch
Történetem:
A félhold falka tagja, s eddig a háttérből figyelte az eseményeket, szülei óva intették, de ő szeretne előtörni az árnyékból. Felnéz Hayleyre, tiszteli bátorságát, erejét, vezetői képességét, egyszer szeretne olyanná válni mint ő, s a nyomdokaiba lépni. Kíváncsi, makacs, de nem tartja magát erősnek, szeretne edzeni, többet tanulni, de nem tudja hol kezdje. Fel akarja venni a kapcsolatot a nőstény alfával, de egészen idáig nem vitte rá a lélek.


Victorie Renn
21
boszorkány
Taylor Momsen
Történetem:
Victorie mindig is egy kedves lány volt, tele szeretettel, de mióta édesapja ott hagyta őt és édesanyját egy másik nőért, a düh és csalódottság egyvelege látomásokat, különös álmokat váltott ki nála. Anyja elárulta, hogy boszorkány, és ő az elmúlt egy évet kikupálódással töltötte. A megszokott farmert, pólót, csinos kis ruhákat nőiesebb darabok váltottak fel, és a sötétebb színek, különösen a fekete, amivel erejét próbálja meg közvetíteni. Édesanyja segítségével egyre erősebb, de még van mit tanulnia, ami biztos, hogy őstehetség. Azonban személyisége is megváltozott, magabiztosabb, szarkasztikusabb lett, és nem hagyja magát kihasználni, már tudja mikor kell a maga érdekeit előbbre helyezni, és mikor másokét.
Vissza az elejére Go down
 

Canonok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries R.P.G :: Your first category :: Damci-sarok-